استانبول، پهنه‌ای قاره‌ای در اوراسیاست که چون طفلی شیرین در آغوش دریای مرمره و دریای سیاه آرمیده و دوستی تنگاتنگی با تنگۀ بسفر دارد. استانبولِ تاریخی، فضایی مسحورکننده برای گشت‌وگذار و نفوذ به قصه‌های ناشنیدۀ آناتولی است. استانبول، تاریخی پرطمطراق و پرهیاهو دارد. شهر اولیۀ استانبول در قسمت آسیایی این پهنه و پیش از قرن بیزانس پا بر زمین کوبیده است. این شهر در زمان روم و عثمانی روی به گستردگی نهاد و بخش اروپایی نیز به هم‌نشینی بخش آسیایی تن به زمین سایید و تمدنی تاریخی‌تر را از آن خود کرد. ...

گذری بر استانبولاستانبول,تور استانبول,تور لحظه آخری استانبول

 
استانبول، پهنه‌ای قاره‌ای در اوراسیاست که چون طفلی شیرین در آغوش دریای مرمره و دریای سیاه آرمیده و دوستی تنگاتنگی با تنگۀ بسفر دارد.

 

استانبولِ تاریخی، فضایی مسحورکننده برای گشت‌وگذار و نفوذ به قصه‌های ناشنیدۀ آناتولی است. استانبول، تاریخی پرطمطراق و پرهیاهو دارد. شهر اولیۀ استانبول در قسمت آسیایی این پهنه و پیش از قرن بیزانس پا بر زمین کوبیده است.

 

این شهر در زمان روم و عثمانی روی به گستردگی نهاد و بخش اروپایی نیز به هم‌نشینی بخش آسیایی تن به زمین سایید و تمدنی تاریخی‌تر را از آن خود کرد. هر دو قسمت اروپایی و آسیایی ، محوطه‌ای بندری دارد. استانبول شهری است که در بخش اروپایی‌اش، سرزندگی و شور و شب‌زنده‌داری ، جاری زندگی را فریاد می‌زند و امروز قطبی از گردشگری جهانی به شمار می‌آید. این شهر با آغوشی از جاذبه‌های تاریخی و تفریحی به مکانی برای سرازیر شدن خیل گردشگران مبدل شده است.
 

استانبول,تور استانبول,تور ارزان قیمت استانبول

 
سفر دوستان می‌توانند برای قدم نهادن به این خاک گرم و پرفرهنگ، تور ترکیه را برگزینند. ترکیه با آغوشی از فرهنگ بیزانس و عثمانی ، شهرهای بی‌نظیری را در بطن خود دارد که به داشتنشان می‌نازد. استانبول اما برای تاریخ‌دوستان جای دیگری‌ست ! با تور استانبول که در حالت‌های مختلفی چون تور لوکس استانبول، تور ارزان استانبول و تور لحظه آخری استانبول ارائه می‌شود، رویایتان برای سفر به این شهر پرجزر و مد ، به حقیقتی انگبین مبدل می‌شود.
مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!
 

مانلی پرواز، نقشی از اعتماد، سفری بی‌تردید را برایتان آرزومند است. سفرتان سبز!
شماره تماس:54929-021
سایت : www.maneliparvaz.com

استانبول,تور استانبول,تور ارزان قیمت استانبول

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه