بسیاری از مسافران و گردشگران، سفر با هواپیما را به عنوان وسیله نقلیه منتخب خود انتخاب میکنند . سفری آسان و در مدت زمان کم ! برای کسانی که، قصد سفر از شهری به شهر دیگر و یا کشوری به کشور دیگر را دارند هواپیما انتخابی عاقلانه است. فرض کنید در منزل یا محل کارتان نشسته اید و دغدغه ی خرید بلیط هواپیما از شرکت های هواپیمایی فکر شما را مشغول کرده است. نگاهی به گوگل مپ می اندازید و خیابان های پر ترافیکی که انگار قصد خلوت شدن ندارند! ولی خوب جای نگرانی ای وجود ندارد. امروزه در دنیایی که به سرعت به ...

سفرمی رزرو آنلاین بلیط هواپیمارزرو آنلاین بلیط هواپیما,خرید بلیط هواپیما,خرید اینترنتی بلیط هواپیما

 
بسیاری از مسافران و گردشگران، سفر با هواپیما را به عنوان وسیله نقلیه منتخب خود انتخاب میکنند . سفری آسان و در مدت زمان کم ! برای کسانی که، قصد سفر از شهری به شهر دیگر و یا کشوری به کشور دیگر را دارند هواپیما انتخابی عاقلانه است.


فرض کنید در منزل یا محل کارتان نشسته اید و دغدغه ی خرید بلیط هواپیما از شرکت های هواپیمایی فکر شما را مشغول کرده است. نگاهی به گوگل مپ می اندازید و خیابان های پر ترافیکی که انگار قصد خلوت شدن ندارند! ولی خوب جای نگرانی ای وجود ندارد.

 

امروزه در دنیایی که به سرعت به سمت مدرنه شدن پیش می رود، شما میتونید با دسترسی به اینترنت بسیاری از کارهای شخصی خود را در کسری از ثانیه انجام بدهید. یکی از آنها خرید بلیط هواپیما است. با خرید اینترنتی بلیط هواپیما شما دیگر دغدغه ی رفتن به آژانس های هواپیمایی و طی کردن مسیر پر ترافیک را نخواهید داشت. شما با خرید اینترنتی بلیط هواپیما در هر جایی از این کره خاکی و فقط با استفاده از گوشی همراه خود می توانید لذت سفری بی دردسر و راحت را تجربه کنید.

شما می توانید با جستجو در سایت های رزرواسیون بلیط هواپیما برای سفر خود را رزرو نمایید و همینطور می توانید با فیلتر کردن بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما به مقصد مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

جالب است بدانید که شما به عنوان مسافر می توانید لیست پرواز های داخلی و خارجی هواپیما را چک کرده و پرواز های چارتری یا سیستمی موردنظر خود را انتخاب نمایید .همینطور می توانید بلیط هواپیمایی مقصد مورد نظر خود را میان آژانس های هواپیمایی مختلف مقایسه کنید و با خرید بلیط های لحظه آخری ارزان هواپیما در هزینه های سفر خود صرفه جویی نمایید . همچنین شما می توانید از پاسخگویی مشاوران و خدمت رسانی 24 ساعته در 7 روز هفته بهره مند باشید !

ترفند هایی جهت خرید بلیط هواپیما ارزان:
- پرواز های توقف دار از پرواز هایی که به صورت مستقیم هستند ارزان تر است بنابراین شما با انتخاب پرواز هواپیما توقف دار علاوه بر اینکه بلیط ارزان تری می خرید و هزینه ش��ا کاهش پیدا می کند میتوانید در شهر توقف نیز به گشت و گذار بپردازید.


- صبح ها سفر کنید ! شاید برایتان جالب باشد که اکثر پرواز های صبح ارزان تر از باقی ساعات است و همینطور شما میتوانید در صورت کنسلی پرواز هواپیما با پرواز بعدی به مقصد خود بروید.


- برای سفری ارزان از خریدن بلیط هواپیما در تعطیلات و ایام مذهبی خودداری کنید زیرا نرخ قیمت بلیط هواپیما در این ایام افزایش پیدا میکند و شما می توانید با خرید بلیط در روزهای عادی در هزینه های سفر خود صرفه جویی نمایید .


- از آژانس های هواپیمایی مختلف برای خرید بلیط هواپیما خود استعلام قیمت و مقایسه کنید. حالا میتوانید ارزان ترین بلیط هواپیما را خریداری کنید

- در باشگاه مشتریان و خبرنامه و شبکه های اجتماعی آژانس های هواپیمایی عضو شوید . با این کار از تخفیف های بلیط هواپیما باخبر می شوید .


- برای صرفه جویی در هزینه های سفر بلیط های چارتری را جایگزین بلیط های سیستمی کنید و بلیط ارزان خریداری نمایید


- بلیط هواپیما اکثرا در اواسط هفته ارزان تر هستند . شما میتوانید در روزهای سه شنبه و چهارشنبه بلیط ارزان تری نسبت به روزهای دیگر هفته خریداری نمایید .

رزرو هتل
با اینترنتی شدن خرید بلیط هواپیما و دسترسی راحت به بلیط هواپیما شما میتوانید هتل خود را هم رزرو نمایید !


سفرمی امکان رزرو آنلاین بیش از 600 هتل در ایران و تعداد بیشماری هتل در خارج از ایران را به شما می دهد . شما میتوانید با بررسی مجموعه ای از هتل های با کیفیت بهترین هتل مورد نظر خود را در کمترین زمان پیدا کنید . و همینطور نرخ هتل را با سایر شرکت ها مقایسه و هتل با پایین ترین نرخ موجود را انتخاب نمایید .


برای پیدا کردن هتلی که با علایق شما سازگار باشد میتوانید در سایت های معتبر دنیا مانند BOOKING که دارای بیشترین میزان پوشش هتل در داخل کشور شما و یا خارج از آن است جستجو کنید .

ترفند هایی جهت رزرو ارزان هتل :
- قبل از رزرو هتل تصمیم بگیرید که به چه امکاناتی در هتل خود نیاز دارید. برخی هتل ها از امکاناتی مانند پارک آبی و یا استخر بزرگ روباز، سالن های ماساژ و اسپا برخوردارند .با امکانات ارائه شده قیمت رزرو هتل متغیر می باشد. بنابراین اگر امکانات لوکس هتل برای شما چندین اهمیتی ندارد هتلی انتخاب نمایید که با هزینه های شما یکی باشد.

- در فصل مناسب سفر کنید. برای اینکه بتوانید در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنید در فصل پرمسافر سال سفر نکنید زیرا تقاضای زیاد مسافران باعث افزایش قیمت رزرو هتل می شود و پیدا کردن هتلی ارزان عملا بسیار مشکل است . رزرو هتل در فصل هایی از سال که تعداد مسافران کم است برای شما بسیار به صرفه است.

- با جستجوی هتل ها و بررسی آنها و خواندن نظرات مسافرانی که در گذشته در هتل اقامت داشتند از کیفیت هتل آگاه شوید .برای رزرو هتل خود تنها به عکس های تبلیغاتی اکتفا نکنید و عکس هایی که مسافران از هتل گرفته اند را بررسی کنید.

- به جای اقامت در هتل های لوکس ، هتل های بومی و محلی که قیمت ارزان تری دارند و علاوه بر بومی بودن و کمک شما به اقتصاد آن منطقه به عنوان توریست ، شما می توانید غذاهای محلی ای که در رستوران هتل محلی سرو می شود و قیمت ارزان تری دارد را میل کنید .

با خرید ارزان بلیط هواپیما چارتر یا سیستمی از شرکت های هواپیمایی و رزرو هتل مقصد موردنظر پیش از شروع سفر می توانید سفری بی دغدغه و راحت را تجربه کنید . از پاسخگویی و خدمت رسانی 24 ساعته و 7 روز هفته ی سفرمی و گارانتی پایین ترین نرخ برای خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل خود استفاده نمایید .


سفرمی یک موتور جستجوگر برای خرید بلیط هواپیما میان ایرلاین های معروف مانند ماهان ایر ، ایران ایر، معراج، آسمان ، کیش ایر و زاگرس همراه با امکان فیلتر کردن لیست پرواز های داخلی و خارجی برای راحتی شما و رزرو هتل با پوشش داخلی و خارجی همراه با بهترین نرخ هتل ، سفری ماندگار و به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه