شاید مهم ترین دلیلی که باعث کاهش سفرهای خارجی در روزهای پایانی سال جاری و بخصوص نوروز 96 می شود، افزایش قیمت دلار و یا شلوغی روزهای پایانی سال است که باعث افزایش هزینه های سفر میشود و به همین دلیل بسیاری از خانواده ها در این دوره با قیمت های سرسام آور بلیط هواپیما مواجه می شوند. و در نتیجه باید قید سفر را بزنند. اطلاع از نحوه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و یا رزرو به موقع بلیط می تواند به شما کمک بسیار مهمی بکند. اما آیا واقعا راه حلی وجود دارد که بلیط را زودتر خرید و دیرتر پرداخت را انجام د ...

امروز بلیط تان را رزرو کنید، بعدا پرداخت کنید!

خرید اینترنتی بلیط,رزرو بلیط هواپیما,خرید بلیط ارزان هواپیما

 
شاید مهم ترین دلیلی که باعث کاهش سفرهای خارجی در روزهای پایانی سال جاری و بخصوص نوروز 96 می شود، افزایش قیمت دلار و یا شلوغی روزهای پایانی سال است که باعث افزایش هزینه های سفر میشود و به همین دلیل بسیاری از خانواده ها در این دوره با قیمت های سرسام آور بلیط هواپیما مواجه می شوند. و در نتیجه باید قید سفر را بزنند.

 
اطلاع از نحوه خرید اینترنتی بلیط هواپیما و یا رزرو به موقع بلیط می تواند به شما کمک بسیار مهمی بکند. اما آیا واقعا راه حلی وجود دارد که بلیط را زودتر خرید و دیرتر پرداخت را انجام داد؟ رزرو بلیط هواپیمابرعکس آن چیزی که در ذهن ما شکل گرفته است نیازمند پرداخت هزینه نیست. البته اگر از طریق نمایندگان رسمی خطوط هوایی صورت گیرد. به یاد داشته باشید که رزرو به معنای خرید قطعی بلیط هواپیما نیست.


اگر جز این دسته هستید بلیط پرواز را رزرو کنید
رزرو بلیط هواپیما برای سه دسته از مسافران مناسب است.


دسته اول: افرادی که از زمان دقیق آماده شدن ویزا خود اطلاع نداشته و برای اینکه بتوانند کمترین هزینه و بهترین پرواز خارجی را انتخاب کنند، بهتر است قبل از دریافت ویزا بلیط خود را رزرو کنند.


دسته دوم: افرادی که به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما بوده و برای سفر خود از هفته‌ها قبل برنامه ریزی نموده اند.


دسته سوم: افرادی که منتظر قطعی شدن برنامه سفر خود می‌باشند و قصد دارند بلیط خود را به منظور حفظ قیمت مناسب، از پیش نگه دارند.


رزرو بلیط هواپیما فاقد هزینه است
رزرو بلیط از طریق فلایتیو با توجه به اینکه نماینده رسمی کلیه خطوط هواپیمایی بوده فاقد هزینه است و صندلی پرواز شما براساس قوانین ایرلاین از چند ساعت تا چند هفته قابل رزرو شدن است، که یک امکان فوق العاده برای تهیه بلیط با قیمت مناسب برای مسافران است.


برای کنسل کردن بلیط هزینه‌ای نمی‌پرد��زید
چنانچه رزرو بلیط به پایان زمان اعتبار خود نزدیک شده باشد و به هر دلیلی از جمله عدم امکان رفتن به سفر در آن بازه زمانی موفق به سفر رفتن نباشید، بدون پرداخت هزینه، رزرو پرواز بطور اتوماتیک کنسل می‌گردد.

از طریق پنل کاربری فلایتیو، می‌توانید زمان دقیق اعتبار رزرو بلیط را مشاهده کنید
برای اینکه از مدت زمان رزرو بلیط هواپیما مطلع شوید کافیست به حساب کاربری خود در فلایتیو مراجعه نموده و این زمان را مشاهده کنید. معمولا این اطلاع رسانی بین یک تا یک ساعت و نیم بعد از زمان رزرو در پنل کاربری شما قابل مشاهده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه