آموزش رنگ کردن میز به سبک قدیمی + عکس, آموزش رنگ کردن میز, می توانید میزهای نو و مستحکم خانه را طوری رنگ آمیزی کنید که گویا در حال پوسیدن و از بین رفتن هستند. این طرح با دکوراسیون

می توانید میزهای نو و مستحکم خانه را طوری رنگ آمیزی کنید که گویا در حال پوسیدن و از بین رفتن هستند. این طرح با دکوراسیون برخی خانه ها بسیار جفت و جور است و نمای زیبایی به چیدمان می بخشد. برای این منظور علاوه بر رنگ به کاغذ سنباده نیز نیاز دارید.

می توانید میزهای نو و مستحکم خانه را طوری رنگ آمیزی کنید که گویا در حال پوسیدن و از بین رفتن هستند. این طرح با دکوراسیون برخی خانه ها بسیار جفت و جور است و نمای زیبایی به چیدمان می بخشد. برای این منظور علاوه بر رنگ به کاغذ سنباده نیز نیاز دارید. مواد و وسایل موردنیاز • میز جلوی مبل چوبی • کاغذ سنباده • قلم‌موی نقاشی • رنگ (دو رنگ کمرنگ و پررنگ از یک خانواده) • کاسه یا سطل کوچک برای مخلوط کردن رنگ ها • قلم‌موی فومی • دستمال کاغذی حوله ای روش ساخت 1. ابتدا با کاغذ سنباده سطح میز را صیقلی دهید تا سطح ناهمواری ایجاد شود. این مساله به جذب بیشتر رنگ کمک می کند. 2. ابتدا برای اینکه عمق رنگ را روی سطح میز تشخیص دهید، در زیر و پشت میز رنگ را امتحان کنید. ببینید در چه حالتی به گزینه دلخواه و موردنظر شما می رسد. سپس آن را در بخش اصلی و ظاهری میز اجرا کنید. 3. رنگ تیره تر را باید به عنوان لایه اول روی میز نقاشی کنید. رنگ را به خوبی روی سطح میز پخش کنید تا همه خلل و فرج میز به خوبی از میان آنها دیده شوند. برای این کار باید لایه نازکی از رنگ را روی سطح میز بکشید. میز را 24 ساعت در هوای آزاد قرار دهید تا رنگ کاملا خشک شود. 4. مقدار کمی از رنگ روشن تر را درون کاسه بریزید. کمی آب به آن اضافه کنید تا رقیق شود. هر بار یک قاشق چایخوری آب اضافه کنید تا به اندازه کافی رقیق شود اما با کشیدن روی سطح میز، حباب نزند. 5. برای اعمال لایه دوم رنگ، از قلم‌موی فومی استفاده کنید. زمانی که رنگ هنوز خیس است، روی برخی از قسمت های آن دستمال کاغذی حوله ای بکشید تا طرح قدیمی و کهنه به خود بگیرد. پس از اجرای این طرح در سراسر میز، آن را به مدت 24 ساعت کنار بگذارید تا کاملا خشک شود. 6. برای اینکه طرح حالت قدیمی بیشتری داشته باشد، با کاغذ سنباده خیلی نرم و با احتیاط گوشه های میز را سنباده بکشید تا فرم سنگ‌شور شده پیدا کند.

مواد و وسایل موردنیاز

•    میز جلوی مبل چوبی

•    کاغذ سنباده

•    قلم‌موی نقاشی

•    رنگ (دو رنگ کمرنگ و پررنگ از یک خانواده)

•    کاسه یا سطل کوچک برای مخلوط کردن رنگ ها

•    قلم‌موی فومی

•    دستمال کاغذی حوله ای

روش ساخت

1.    ابتدا با کاغذ سنباده سطح میز را صیقلی دهید تا سطح ناهمواری ایجاد شود. این مساله به جذب بیشتر رنگ کمک می کند.

آموزش رنگ کردن میز, رنگ کردن میز به سبک قدیمی, دکوراسیون

2.    ابتدا برای اینکه عمق رنگ را روی سطح میز تشخیص دهید، در زیر و پشت میز رنگ را امتحان کنید. ببینید در چه حالتی به گزینه دلخواه و موردنظر شما می رسد. سپس آن را در بخش اصلی و ظاهری میز اجرا کنید.

آموزش رنگ کردن میز, رنگ کردن میز به سبک قدیمی, دکوراسیون

3.    رنگ تیره تر را باید به عنوان لایه اول روی میز نقاشی کنید. رنگ را به خوبی روی سطح میز پخش کنید تا همه خلل و فرج میز به خوبی از میان آنها دیده شوند. برای این کار باید لایه نازکی از رنگ را روی سطح میز بکشید. میز را 24 ساعت در هوای آزاد قرار دهید تا رنگ کاملا خشک شود.

آموزش رنگ کردن میز, رنگ کردن میز به سبک قدیمی, دکوراسیون

4.    مقدار کمی از رنگ روشن تر را درون کاسه بریزید. کمی آب به آن اضافه کنید تا رقیق شود. هر بار یک قاشق چایخوری آب اضافه کنید تا به اندازه کافی رقیق شود اما با کشیدن روی سطح میز، حباب نزند.

آموزش رنگ کردن میز, رنگ کردن میز به سبک قدیمی, دکوراسیون

5.    برای اعمال لایه دوم رنگ، از قلم‌موی فومی استفاده کنید. زمانی که رنگ هنوز خیس است، روی برخی از قسمت های آن دستمال کاغذی حوله ای بکشید تا طرح قدیمی و کهنه به خود بگیرد. پس از اجرای این طرح در سراسر میز، آن را به مدت 24 ساعت کنار بگذارید تا کاملا خشک شود. 

آموزش رنگ کردن میز, رنگ کردن میز به سبک قدیمی, دکوراسیون

6.    برای اینکه طرح حالت قدیمی بیشتری داشته باشد، با کاغذ سنباده خیلی نرم و با احتیاط گوشه های میز را سنباده بکشید تا فرم سنگ‌شور شده پیدا کند.

آموزش رنگ کردن میز, رنگ کردن میز به سبک قدیمی, دکوراسیون
منبع : برترینها

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه